Rukomet

15.12.2018 10:05    Rukomet   0 ​Rusija i Francuska u finalu Europskog prvenstva za rukometašice Rukometašice Francuske i Rusije borit će se u nedjelju (17.30 sati) za naslov prvakinja na Europskom prvenstvu u Francuskoj, nakon što je domaća reprezentacija u polufinalu nadigrala Nizozemsku sa 27-21 (12-11), a Rusija bila bolja od Rumunjske sa 28-22 (16-15), u utakmicama odigranim u petak u AccorHotels Areni u Parizu.
10.12.2018 21:01    Rukomet   0 ​Červar odredio 28 igrača za SP 2019. Izbornik hrvatske rukometne reprezentacije Lino Červar u ponedjeljak je objavio širi popis od 28 rukometaša koji konkuriraju za Svjetsko prvenstvo, koje u siječnju započinje u Njemačkoj i Danskoj.
08.12.2018 18:18    Rukomet   0 FOTO/VIDEO: Zrinjski i Sloga u sjajnoj atmosferi podijelili bodove U 11. kolu Premijer lige rukometaši Zrinjskog i Sloge iz Uskoplja podijelili su bodove u Mostaru odigravši 24:24. Do pobjede su mogle obje momčadi, ali je neodlučeno ipak najrealniji ishod ovog susreta. Nakon prvog poluvremena Sloga je vodila 10:9, a u posljednjih pet minuta Zrinjski ulazi s vodstvom 23:22. No, gosti tada postižu dva gola i minutu prije kraja oni imaju prednost. Bošković je pogodio sa sedmerca i donio izjednačenje Zrinjskom koji je u posljednjih 60 sekundi bio s igračem više na terenu. I jedni i drugi dosta su konfuzno odigrali posljednju minutu i bez pravog pokušaja utakmica je završena podjelom bodova. Susret u dvorani na Bijelom brijegu odigran je u odličnoj atmosferi pred oko 250 gledatelja, među kojima je bilo i 70-80 gostiju iz Uskoplja. Gostujući navijači su korektno bodrili svoje ljubimce, ali su na kraju utakmice verbalno prijetili sucima Marinku i Ivanu Anušiću, te tako donekle pokvarili dojam. Marin Perić s pet golova bio je najefikasniji kod Zrinjskog, u gostujućem sastavu Goran Biljaka je dao osam pogodaka.
07.12.2018 19:42    Rukomet   0 ​Zbog prosvjeda odgođene utakmice ženskog rukometnog EP-a u Nantesu Europski rukometni savez (EHF) otkazao je zbog nasilnih protesta širom Francuske utakmicu Europskog prvenstva rukometašica između Švedske i Francuske, te Srbije i Rusije, koje su se u subotu trebale igrati u Nantesu.
05.12.2018 21:17    Rukomet   0 Hrvatske rukometašice se oprostile od Europskog prvenstva bez pobjede Na oproštaju od Europskog prvenstva u Francuskoj hrvatske rukometašice su poražene od Nizozemske 34:23 (17:10). Upisale su tako i treći poraz u skupini C, dok su Nizozemke ostvarile treću pobjedu.
04.12.2018 21:07    Rukomet   0 Težak poraz Izviđača u Bjelorusiji Rukometaši Izviđača doživjeli su novi poraz u regionalnoj SEHA ligi. Od bh. prvaka bolji je bio Meshkov Brest, i to s visokih 40:22.
02.12.2018 08:41    Rukomet   0 ​Težak poraz Hrvatske na startu EP rukometašica Hrvatske rukometašice poražene su u susretu 1. kola C skupine Europskog prvenstva u Montbeliardu od Španjolske s 25:18 (15:5).
01.12.2018 21:44    Rukomet   0 ​Rukometaši visočke Bosne bolji od Zrinjskog Visočka Bosna je u desetom kolu na svom terenu pobijedila Zrinjski sa 28:22 i zadržala lidersku poziciju na ljestvici ispred Gračanice koja ima isti broj bodova, ali utakmicu više.
01.12.2018 19:25    Rukomet   0 PPD Zagreb upisao vrijednu pobjedu u borbi za nokaut fazu Lige prvaka U susretu 10. kola skupine B rukometne Lige prvaka PPD Zagreb je u subotu u Varaždinu svladao ukrajinski Motor Zaporožje sa 27-25 (14-11), a ova pobjeda mogla bi se pokazati izuzetno važnom u borbi za plasman u nokaut fazu.
01.12.2018 08:12    Rukomet   0 ​Teška ozljeda Marića: Mostarac propušta Svjetsko prvenstvo Rukometno Svjetsko prvenstvo, koje se od 10. do 27. siječnja igra u Njemačkoj i Danskoj, Hrvatska će igrati oslabljena recentnim teškim ozljedama igrača njemačkog Melsungena.
28.11.2018 10:32    Rukomet   0 ​Pavlović: Ne brinite, vraćam se rukometu već za tri mjeseca Domagoj Pavlović se ozlijedio u tridesetoj sekundi utakmice tijekom prvog napada svoje momčadi, a slomio je gležanj. Pomoć mu se pružala više od 20 minuta i na nosilima je iznesen s terena.
28.11.2018 09:32    Rukomet   0 ​Užasna ozljeda hrvatskog reprezentativca nakon sudara s Duvnjakom, upitan nastavak karijere Nenamjerno je Domagoj Duvnjak unesrećio Domagoja Pavlovića, povremenog rukometnog reprezentativca Hrvatske na utakmici njihovih klubova u njemačkom Kupu.