Nogomet

11.11.2019 11:09    Nogomet   0 ​Oglasio se i Nogometni savez BiH o uhićenjima zbog namještanja utakmica Čelnici Nogometnog saveza BiH obratili su se javnosti priopćenjima u kojem podržavaju akciju SIPA-e u kojoj je 11 osoba osumnjičeno za namještanje utakmica.
10.11.2019 19:34    Nogomet   0 FOTO: Široki preskočio Velež i na Pecari i na ljestvici Jedini pogodak u 10. minuti susreta djelo je Tonija Jovića
10.11.2019 19:30    Nogomet   0 Dinamo ponizio Rijeku na Rujevici Dinamo je na Rujevici nanio Rijeci najteži domaći poraz ikada u međusobnim dvobojima
10.11.2019 18:07    Nogomet   0 Atalanta remizirala kod Sampdorije, golijada u Rimu Momčad iz Bergama, za koju je cijeli susret igrao hrvatski nogometaš Mario Pašalić, je od 74. minute igrala bez isključenog Ruslana Malinovskog
10.11.2019 14:35    Nogomet   0 Rog strijelac u uvjerljivoj pobjedi Cagliarija protiv Fiorentine Hrvatski igrač postigao prvi pogodak
10.11.2019 12:15    Nogomet   0 Modrić: Tražio sam da još jednu godinu ostanem u Zrinjskom, ali nisu mi dopustili Modrić otkrio brojne nepoznate dijelove o boravku u Mostaru
10.11.2019 12:10    Nogomet   0 Povrijedila se dva suca na utakmici Ozlijedio se jedan od linijskih sudaca pa ga je zamijenio četvrti sudac, no na poluvremenu je nastao pravi problem - ozlijedio se i drugi pomoćnik
10.11.2019 11:04    Nogomet   0 Messi opet oduševio: S njim je sve moguće - S Messijem, sve je moguće, nije prestao hvaliti najboljeg igrača trener Barcelone Ernesto Valverde nakon utakmice
09.11.2019 21:39    Nogomet   0 Real slavio na gostovanju, Modrić odigrao cijeli susret i bio asistent četvrtog pogotka Real Madrid pobjedom je na gostovanju kod Eibara 4:0 u 13. kolu zasjeo na vrh La lige, a Luka Modrić odigrao je cijelu utakmicu i bio asistent kod četvrtog pogotka
09.11.2019 21:28    Nogomet   0 Saša Bjelanović više nije sportski direktor Hajduka, čeka se službena potvrda Saša Bjelanović podnio je ostavku na mjesto sportskog direktora splitskog Hajduka
09.11.2019 20:37    Nogomet   0 Borussia na koljenima! Potop gostiju autogolom Hummelsa Bayern nije dao niti trenutka odmora gostima iz Dortmunda. Četiri komada su završila u mreži, a samo sreća je spasila goste da ne bude i veća golijada. Hansi Flick je u pozitivnom nizu. Dvije utakmice, dvije pobjede.
09.11.2019 19:37    Nogomet   0 Željezničar na Tušnju deklasirao Slobodu i preuzeo vrh prvenstvene tabele U susretu 16. kola Premijer lige BiH, u Tuzli je večeras Sloboda poražena od Željezničara rezultatom 0:4 (0:1)