Nogomet

26.02.2017 16:28    Nogomet   0 Sarajevo i Željezničar pobjedama se približili Zrinjskom U danas odigranim susretima 19. kola Premier lige pobjede su ostvarile ekipe Sarajeva i Željezničara. Sarajevo je na Koševu s 1:0 svladalo Vitez, a jedini pogodak djelo je Anela Hebibovića u 45. minuti susreta. Željezničar je istim rezultatom slavio na gostovanju kod Krupe, uz gol Ivana Lendrić u 64. minuti.
26.02.2017 14:56    Nogomet   0 ​FOTO/Dominacija Zrinjskog u DFA ligi, mladi Plemići na završnici u Sarajevu Nogometaši HŠK Zrinjski rođeni 2007. i 2008.godine danas su osvojili prva mjesta i podigli pehare DFA lige za regiju Mostar.
25.02.2017 20:42    Nogomet   0 ​Zrinjski poražen u Sarajevu; Plemići se oprostili od borbe za naslov prvaka? U derbiju 4. kola Lige za prvaka ekipa Centra pobijedila je Zrinjski s 4:1 i tako Plemiće udaljila od borbe za titulu. Sarajlije sada imaju šest bodova više od Zrinjskog, a Mostar SG ima tri boda više u odnosu na gradskog rivala i utakmicu s Tangom koja se igra sutra u 18.30 sati.
25.02.2017 19:40    Nogomet   0 VIDEO Nervozan meč u Zenici: Remi Čelika i Zrinjskog, poslije 102 minute! "Robijaši" se nakon dvije godine vratili na tribine "Bilinog polja" u velikom broju, ali njihov tim nije uspio da slavi u duelu sa liderom prvenstva, Zrinjskim iz Mostara. Na kraju 1:1, uz dva crvena kartona i 12 minuta nadoknade."Robijaši" se nakon dvije godine vratili na tribine "Bilinog polja" u velikom broju, ali njihov tim nije uspio da slavi u duelu sa liderom prvenstva, Zrinjskim iz Mostara. Na kraju 1:1, uz dva crvena kartona i 12 minuta nadoknade.
25.02.2017 16:31    Nogomet   0 ​Premier liga: Široki poražen od Metalleghea, Mladost bolja od Slobode U prvim susretima 19. kola nogometne Premier lige BiH pobjede su ostvarile domaće ekipe.
25.02.2017 16:14    Nogomet   0 ​Messi odbio izgovoriti tri riječi na engleskom Lionel Messi je proteklih dana bio u posjeti Egiptu nakon šokantnog poraza Barcelone u Ligi prvaka.
25.02.2017 11:41    Nogomet   0 ​Peleov sin mora u zatvor na 13 godina Sin jednog od najboljih nogometaša svih vremena Pelea, Edinho (46) predao se policiji nakon što je žalbeni sud presudio kako mora u zatvor na skoro 13 godina zbog pranja novca zarađenog trgovinom drogom.
25.02.2017 09:47    Nogomet   0 ​Dudu potpisao za Atlético Paranaense Bivši napadač hrvatske nogometne reprezentacije Eduardo da Silva prešao je iz ukrajinskog Šahtara u brazilski Atlético Paranaense, gdje će ostati godinu dana i prvi put zaigrati na južnoameričkom Copa Libertadoresu, priopćio je njegov novi klub.
25.02.2017 09:36    Nogomet   0 ​Pročitajte Ranierijevo emotivno oproštajno pismo: 'Umro je moj san...' Iako su samo dva tjedna ranije službenim priopćenjem objavili da čvrsto stoje iza Claudija Ranierija, čelnici Leicestera u četvrtak su ga neočekivano otpustili.
24.02.2017 20:15    Nogomet   0 FOTO/Noć Plemića: Lasić obećao duplu krunu, Čović: Zrinjski je najbolji u BiH Hrvatski športski klub Zrinjski organizirao je tradicionalnu donatorsku „Noć Plemića“ koja je održana u prekrasnom ambijentu Ljetnikovca Radobolja.
24.02.2017 13:34    Nogomet   0 Europska liga: Poznati parovi osmine finala U Nyonu se održao ždrijeb osmine finala Europske lige. U Europskoj ligi ostalo je 16 najboljih klubova. Ulog je velik jer naslov najboljeg odnosi i izravno mjesto u Ligi prvaka sljedeće sezone.
24.02.2017 12:51    Nogomet   0 ​Zrinjski nastavak sezone otvara u Zenici; Barbarić: Naš cilj je obraniti titulu Nogometna Premijer liga nastavlja se ovog vikenda utakmicama 19. kola. Vodeći Zrinjski gostuje kod Čelika koji se nalazi na jedanaestom mjestu.