Uvjerljivom pobjedom na Tušnju mostarski Zrinjski došao je do značajna tri boda te tako trenutnom lideru Tuzla Cityju prišao na samo bod zaostatka.

Gosti su načeli mrežu Tuzlaka u 42. minuti, nakon što je bivši stanovnik Tušnja Edin Rustemović bio precizan s bijele točke. Prethodno je Govedarica srušen u šesnaestercu Slobode.

Na samom početku drugog poluvremena Gojković je udvostručio prednost Zrinjskog. Bio je to lijep pogodak glavom defenzivca Mostaraca.

Točku na utakmicu stavio je Čurjurić u 66. minuti, nakon što je istrčao kontru i matirao Lakića za 0:3, što se ispostavilo kao konačan rezultat susreta.

Imala je Sloboda priliku u 75. minuti smanjiti, ali Bekrićev šut s bijele točke obranio je Brkić.