Rukometaši HMRK Zrinjski u subotu su poraženi u Brčkom od RK Lokomotiva rezultatom 32:23. Iako smo dobro otvorili susret te imali rezultatsku prednost i sjajnog Željka Kozinu koji je u prvih 30 minuta upisao čak 10 obrana, domaćini su na poluvrijeme otišli s vodstvom od 11:8.

Raspad igre uslijedio je već na samom početku drugog poluvremena kada domaća momčad radi seriju od 6:0 te stječe prednost koju nismo ozbiljnije ugrozili do kraja utakmice, koja je sasvim zasluženo pripala domaćoj momčadi. Zbog lakših ozljeda, iz preventivnih razloga na ovaj susret nisu putovali Marijan Marić, Damir Džeba te Marin Perić.

Kod HMRK Zrinjski najbolji strijelac je bio Mladen Bošković sa sjajnih devet pogodaka iz deset pokušaja, po tri su upisali Mislav Grgić i Dragan Pavlović, dva su dodali Nikola Ivanović i Mario Babić, a po jedan Bernard Mandarić, Darko Bošković, Ante Zvonimir Doko i David Primorac. Željko Kozina je upisao deset obrana.

Slijedi EHF tjedan, a za dva tjedna ćemo u Mostaru dočekati RK Borac m:tel.