Košarkaši Philadelphia 76ersa do sinoć su zadnji put pobijedili u gostima 20. siječnja. Crni niz staio je u New Orleansu gdje je Šarićeva momčad slavila 99:88 i tako stigla do pete pobjede ove sezone.

Hrvatski reprezentativac je za 25 minuta ubacio 13 koševa (šut 5/11) uz pet skokova, jednu asistenciju i jednu blokadu. Najefikasniji bio je Ersan Iljašova s 23 koša, a kod domaćih Anthony Davis s 26 koševa i 11 skokova nije imao kvalitetnu podršku suigrača.

U porazu Denver Nuggetsa od Washington Wizardsa rezultatom 85:92, bosanskohercegovački košarkaš Jusuf Nurkić odigrao je odličnu utakmicu postigavši 13 poena.

Nurkić je bio jedan od najefektivnijih igrača Denvera koji je u 20 minuta provedenih na parketu postigao 13 poena, sedam skokova i jednu asistenciju.

Golden State je nakon serije 29:1 imao i 25 koševa prednosti protiv Utah Jazza, no gosti su početkom zadnje četvrtine došli na -5. Ipak, za konačni preokret nisu imali snage pa je završilo 106:99 za Warriorse. Stephen Curry zabio je 26, a Kevin Durant 21 koš.