U drugom kolu Lige za ostanak u Prvoj ligi BiH košarkaši Radnika pobijedili su u Bijeljini ekipu Studenta s  68:56  (15:14, 18:10, 16:11, 19:21).

Ove momčadi sada su poravnate na ljestvici sa učinkom od šest  pobjeda i šest poraza.

Gosti iz Mostara samo su na početku utakmice bili u vodstvu, i rezultatski priključak držali u prvoj dionici igre. Radnik je drugu četvrtinu otvorio serijom 8:0 i na odmor otišao s prednošću 33:24.

Domaćin je povećao vodstvo i u trećoj četvrtini, i tada je bilo jasno kako bodovi ostaju u Bijeljini.

Nešto bolju igru Student je pružio u posljednjoj četvrtini i uspio se približiti na sedam poena zaostatka. No, za konačni preokret nije bilo snage, te je Radnik mirno priveo susret kraju.

Filip Kaluđerović s 15 poena bio je najefikasniji kod Radnika, u ekipi Studenta isto poena je postigao Jelen Ross.