Hrvatski nogometni reprezentativac Ante Rebić postigao je vodeći pogodak za Milano na gostovanju u Firenci kod Fiorentine u susretu 25. kola talijanskoga prvenstva, no susret je završio podjelom bodova, 1:1. Pogodak svojem bivšem klubu zabio je u 56. minuti.

Rebić je pogodio u 56. minuti nakon velike pogreške igrača domaćih Caceresa, a Imoćanin je zabio u zadnje četiri utakmice u nizu. To je njegov sedmi gol ove sezone za Milan, od čega šesti u Serie A.

U prvom je poluvremenu Rebić bio u velikoj prilici u 17. minuti, no vratar domaćih Bartlomiej Dragowski fenomenalno je obranio njegov udarac.

U 34. minuti nakon konzultacije VAR-a sudac je poništio pogodak Zlatana Ibrahimovića zbog igranja rukom.

Fiorentina je od 62. minute  bila s igračem manje nakon što je Henrique Dalbert dobio crveni karton, no to ih nije spriječilo da izjednače u 84. minuti golom Ericka Pulgara.

To je bio i konačni rezultat utakmice.

Milan Badelj zbog crvenoga kartona nije bio u sastavu Fiorentine.

Milan je skočio na sedmo mjesto s 36 bodova, a Fiorentina je ostala 13. s 29 bodova.