Odbojkašice SOK Mostar doživjele su večeras prvi poraz u novoj sezoni Premijer lige.

One su kao gošće poražene u Banjaluci od tamošnjeg OK BL Volley s 3:0 u setovima (25:21, 25:22, 25:17).

Mostarke mogu biti zadovoljne igrom posebno u prva dva seta gdje su bile skoro ravnopravne protivnice kvalitetnijoj i iskusnijoj domaćoj ekipi koja je na kraju pokazala da je iz ekipu Jedinstva iz Brčkog na razini više u odnosu na ostatak lige.

U trećem setu više nije bilo snage pa je on rezultatski malo izraženije pripao Banjalučankama no kada se podvuče crta ispod ove utakmice stručni stožer 'Sokica' može biti zadovoljan viđenim na ovom susretu jer SOK Mostar ima itekako pravo nadati se visokom plasmanu i u aktualnoj sezoni.