U 11. kolu Premijer lige BiH ekipa Studentskog odbojkaškog kluba Mostar poražena je s 3:1 u setovima na gostovanju kod OK Goražde.

Bila je to veoma zanimljiva i neizvjesna utakmica u kojoj su više koncentracije u odlučujućim trenucima imale domaće odbojkašice.

Prvi set pripao je OK Goražde s 25:21, a istim rezultatom SOK Mostar osvaja drugi set. U trećem setu bilo je 25:22 za domaće odbojkašice, te u četvrtom 25:19.

Iz Studentskog odbojkaškog kluba Mostar iskazali su svoje nezadovoljstvo pojedinim odluka sudaca koje su utjecale na konačan ishod.  Neugodno su iznenađeni ponašanjem navijača u Goraždu koji su vrijeđali igračice gostujuće ekipe.
Za OK Goražde današnja pobjeda bila je druga u sezoni, dok je SOK Mostar pretrpio sedmi poraz.

Autor: D.S./Pogled.ba