Podijeli članak

Na početku smo još jedne nagradne igre koju organiziramo s mostarskim CineStarom. Ovaj put dijelimo 2x2 ulaznice za film 'Joker'.
 
Naše nagradno pitanje glasi: tko je redatelj ovog filma? Vaše odgovore šaljite na mail [email protected]
 
Dobitnike izvlačimo slučajnim odabirom u četvrtak 17. listopada od 14 sati.
 


NAPOMENA: Osvojene kinoulaznice dobitnici mogu iskoristiti isključivo od ponedjeljka do četvrtka, zaključno s datumom 30.10.2019.

CineStar Mostar

TJEDNI PLAN CineStar Mostar od četvrtka, 17.10.2019. do 23.10.2019.

Gospodarica zla 2 - sink • Premijera • Maleficent: Mistress of Evil •
• avanturistički, obiteljski, fantastični • Redatelj: Joachim Ronning • Glasovi: Jelena Miholjević, Nika Barišić
2D 18:25
EXTREME 2D 11:45*, 14:05*
REALD 3D 13:15*, 16:00

Gospodarica zla 2 - titl • Premijera • Maleficent: Mistress of Evil •
• avanturistički, obiteljski, fantastični • Redatelj: Joachim Ronning • Gl. uloge: Angelina Jolie, Elle Fanning
2D 20:45
REALD 3D 17:25

Povratak u zemlju zombija • Premijera • Zombieland: Double Tap •
• akcijski • Redatelj: Ruben Fleischer • Gl. uloge: Emma Stone, Abigail Breslin
2D 18:00, 21:15

Blizanac • Gemini Man •
• akcijski • Redatelj: Ang Lee • Gl. uloge: Will Smith, Mary Elizabeth Winstead
2D 22:05
3D HFR 15:00*, 19:45

Pakao pod morem 2 • 47 Meters Down: Uncaged •
• horor • Redatelj: Johannes Roberts • Gl. uloge: Sophie Nélisse, Corinne Foxx
2D 19:15

Joker • Joker •
• kriminalistički triler • Redatelj: Todd Phillips • Gl. uloge: Joaquin Phoenix, Robert De Niro
2D 20:00, 23:05**
EXTREME 2D 16:30, 19:00, 21:25

Putovanje jednog psa • A Dog’s Journey •
• avantura • Redatelj: Gail Mancuso • Gl. uloge: Josh Gad, Dennis Quaid
2D 17:05

Rambo: Do zadnje kapi krvi • Rambo: Last Blood •
• akcijski • Redatelj: Adrian Grunberg • Gl. uloge: Sylvester Stallone, Paz Vega
2D 23:15**

Janko Strižić Film: Farmagedon • Matineja • Shaun the Sheep Movie: Farmageddon •
• animirani • Redatelj: Will Becher • Gl. uloge: 
2D 11:30*, 14:30*, 16:15

Dora i izgubljeni zlatni grad • Matineja • Dora and the Lost City of Gold •
• pustolovni • Redatelj: James Bobin • Gl. uloge: Isabela Moner, Benicio Del Toro
2D 11:00*, 13:00*, 15:00*

Prevarantice s Wall Streeta • Hustlers •
• drama • Redatelj: Lorene Scafaria • Gl. uloge: Jennifer Lopez, Constance Wu
2D 22:25

Veliko putovanje - sink • Matineja • Big Trip •
• animirani • Redatelj: Natalia Lopato • Glasovi: Vedran Mlikota, Luka Petrušić
2D 11:15*, 13:15*

Angry Birds Film 2 - sink • Matineja • The Angry Birds Movie 2 •
• animirani • Redatelj: Thurop Van Orman • Glasovi: Luka Bulić, Tarik Filipović
2D 11:00*
* = samo sub ned, ** = samo pet sub