U Međimurju je održan karate turnir Međimurje open koji je bio kontrolni turnir hrvatske karate reprezentacije. Na turniru je nastupilo preko 550 natjecatelja. Karate klub Zrinjski Mostar je nastupio sa tri natjecateljice koje su osvojile dva odličja.

-Zlatno odličje u kategoriji Juniorke -48 kg osvojila je Dora Rezić a u kategoriji djevojčice 2007 godište -54 kg Petra Bandić osvojila srebrno odličje. Marija Mandić je nakon 3 borbe izgubila u borbi za treće mjesto i tako ostala korak do postolja. Odlična organizacija turnira i poštivanje svih epidemioloških mjera od mjerenja temperature, dezinfekcije na ulasku i maksimalna zaštita svih pokazalo je da se uz mjere predostrožnosti i turniri ovakve veličine mogu održavati sigurno - navodi se u informaciji za medije.