Bh. premijerligaši uveliko se spremaju za nastavak sezone, a počeli su i sa odigravanjem pripremnih utakmica.

HŠK Zrinjski, koji je sada u rukama perspektivnog bh. stručnjaka Sergeja Jakirovića, bio je siguran protiv hrvatskog drugoligaša Croatije Zmijavci te slavio s 3:0.

Od početka Mostarci prijete golu Croatije, ali Bilbija i Arežina su izblokirani, da bi u 14. minuti Bilbija postigao gol za 1:0 nakon asistencije Bekića. Neposredno prije gola Zrinjskog dobru je šansu imao i Ivančić, ali je nedostajalo preciznosti u njegovom udarcu. Bilo je još nekoliko prilika, ali se na odmor odlazi s rezultatom 1:0.

Sredinom drugog dijela Vukoja nakon sjajne akcije i razmjene dodavanja s Kunićem postiže gol za 2:0, da bi u 66. minuti postavljen konačan rezultat, a strijelac je bio Filipović nakon asistencije Sahitija.