U 12. kolu Premijer lige BiH ekipa HFC Zrinjski je s 4:2 pobijedio Leotar iz Trebinja.

Gosti iz Trebinja dolaze u vodstvo golom Stefana Jokića u četvrtoj minuti. Josip Bošković je u osmoj minuti poravnao na 1:1 i s tim rezultatom je završeno prvo poluvrijeme.

U nastavku je Zrinjski dominirao, ali je sjajan na golu Trebinjaca bio Šarenac koji je zaustavio 4-5 opasnih pokušaja domaćih igrača.

Leotar u 30. minuti koristi grešku Sesara i preko Cimirota dolazi do nove prednosti. No, samo desetak sekundi kasnije Bošković je svojim drugim pogotkom izjednačio rezultat.

U 37. minuti drugi žuti, odnosno crveni karton dobio je Predrag Šešelj. Prednost igrača više Zrinjski je iskoristio i golom Marina Sutona minutu kasnije došao do vodstva.

Prekrasan pogodak postigao je vratar Andrijano Dujmović i potvrdio pobjedu Zrinjskog.

U ovom susretu nakon duže stanke za Zrinjski je zaigrao Ivan Drežnjak Ćufe, čiji je povratak na teren veliko pojačanje za Mostarce.

Autor:D.S./Pogled.ba