U 22. kolu prvenstva BiH košarkaši Studenta pobijedili su u Mostaru ekipu Kaknja s 75:64 (19:25, 25:12, 13:16, 18:12).

Početak susreta nije dao nagovijestiti pozitivan ishod za domaće košarkaše. Kakanj je serijom 9:0 došao do vodstva 11:4, a prvu dionicu igre gosti su dobili s 24:19.

U drugoj četvrtini Student uspijeva preokrenuti rezultat u svoju korist. Ćup je poentirao za vodstvo 29:27, da bi u završnici ovog razdoblja igre domaćin imao i 10 poena prednosti (44:34). Na odmor se odlazi kod rezultata Student - Kakanj 44:36.

Kakanj je u trećoj četvrtini smanjio zaostatak za Studentom, te se u posljednjih deset minuta igre ušlo kod vodstva domaćina 57:52.

Četvrtu dionicu igre Student je otvorio serijom 9:0 za najveću prednost od 14 poena razlike (66:52). No, Kakanj se nije predavao i uzvraća serijom 8:0.

Tada se u junaka susreta pretvorio Danijel Zovko koji s dvije trice povećava prednost domaćih košarkaša. Pobjedu Studenta potvrdio je Manjgo koji je svoju treću tricu ubacio dvije minute prije kraja za vodstvo Mostaraca 75:62.

Najefikasniji u domaćoj ekipi bio je Danijel Zovko s 20 poena, Jelen Ross je ubacio 13, a Ivica Širić 12 koševa. U ekipi Kaknja bolji od ostalih Adnan Arslanagić s 17 poena.