Susreti između Zrinjskog i Katarine posljednjih godina ne nude rezultatsku neizvjesnost, pa je tako bilo i večeras kada su aktualne prvakinje BiH slavile sa 26:19. Rukometašice Zrinjskog već su nakon 15 minuta igre imale vodstvo 10:1, a nakon prvog dijela susreta bilo je 14:6.

Zrinjski je u nastavku imao i 12 golova prednosti, pa je trenerica Ivana Džidić dala prigodu igračicama sa manjom minutažom, što su iskoristile rukometašice Katarine i malo ublažile poraz.

Ivana Mlakić je sa deset pogodaka bila najefikasnija u ekipi Zrinjskog, kod Katarine bolja od ostalih Lucija Pršlja sa sedam golova.

Katarina: Sojka, Prskalo 4, Leko, Marić, Vrančić, Šklebar, Šagolj, Jarak 5, Tahirović 2, Pandža, Pršlja 7, Čobanović 1, Jurčević, Vico, A. Gudelj, Soldo.

Zrinjski: Marta Gudelj, Rozić 1, Kolobara 4, Ristić, Knezović, Vučić, Marija Gudelj 2, Azinović 1, Vuković 5, Petrović, Kekić 1, Raič, Mlakić 10, Biokšić, Kolak 1, Drežnjak 1.