Podijeli članak

Na početku smo još jedne nagradne igre koju organiziramo s mostarskim CineStarom. Ovaj put dijelimo 2x2 ulaznice za film "Skriveni život"

Naše nagradno pitanje glasi: tko je redatelj ovog filma? Vaše odgovore šaljite na mail [email protected]
 
Dobitnike izvlačimo slučajnim odabirom u četvrtak 16.siječnja od 14 sati.
 


NAPOMENA: Osvojene kinoulaznice dobitnici mogu iskoristiti isključivo od ponedjeljka do četvrtka, zaključno s datumom 29.01.2020. godine

TJEDNI PLAN CineStar Mostar od četvrtka, 16.01.2020. do 22.01.2020.


Zločesti dečki zauvijek • Premijera • Bad Boys for Life •
• akcijski • Redatelj: Adil El Arbi • Gl. uloge: Will Smith, Martin Lawrence
2D 19:00 samo sri
EXTREME 2D 14:00*, 16:30**, 17:30 samo sri, 19:00**, 21:30**, 22:15 samo sri

Gospoda • Pretpremijera • The Gentlemen •
• akcijski • Redatelj: Guy Ritchie • Gl. uloge: Matthew McConaughey, Charlie Hunnam
EXTREME 2D 20:00 samo sri

Skriveni život • Premijera • A Hidden Life •
• drama • Redatelj: Terrence Malick • Gl. uloge: Matthias Schoenaerts, Michael Nyqvist
2D 19:00, 22:15

Uspavana ljepotica – UŽIVO • Spektakl • The Sleeping Beauty •
• balet • Redatelj: Marius Petipa •
2D 20:15 samo čet

1917 • 1917 •
• akcijski • Redatelj: Sam Mendes • Gl. uloge: Andrew Scott, Benedict Cumberbatch
2D 19:30, 21:50

Jojo Rabbit • Jojo Rabbit •
• komedija • Redatelj: Taika Waititi • Gl. uloge: Roman Griffin Davis, Thomasin McKenzie
2D 17:25 samo čet, 19:15 osim čet

Savršena laž • The Good Liar •
• drama • Redatelj: Bill Condon • Gl. uloge: Helen Mirren, Ian McKellen
2D 17:05 samo sri, 18:05**, 20:15**, 21:25 samo sri

Frka - sink • Trouble •
• animirani • Redatelj: Kevin Johnson • Glasovi: Zoran Pribičević, Tara Thaller
2D 11:00*, 15:00*, 17:45
EXTREME 2D 11:45*
REALD 3D 13:45*, 16:00

Kletva • The Grudge •
• horor • Redatelj: Nicolas Pesce • Gl. uloge: Betty Gilpin, William Sadler
2D 17:05 samo sri, 22:25**

One su bombe • Bombshell •
• biografija, drama • Redatelj: Jay Roach • Gl. uloge: Margot Robbie, Charlize Theron, Nicole Kidman
2D 21:25 osim čet

Špijunaža i kamuflaža - sink • Matineja • Spies in Disguise •
• animirani • Redatelj: Troy Quane • Glasovi: Matko Knešaurek, Marko Ožbolt
2D 11:15*, 13:30*, 17:05 osim sri čet
REALD 3D 16:00**

Ratovi zvijezda: Uspon Skywalkera • Star Wars: The Rise of Skywalker •
• akcija, avantura, SF • Redatelj: J.J. Abrams • Gl. uloge: Daisy Ridley, Adam Driver
2D 13:45*

Jumanji: Iduća razina • Jumanji: The Next Level •
• akcijski • Redatelj: Jake Kasdan • Gl. uloge: Karen Gillan, Dwayne Johnson
2D 16:30

Porodica Adams - sink • Matineja • The Addams Family •
• animirani • Redatelj: Greg Tiernan • Glasovi: Ozren Grabarić, Jasna Bilušić
2D 11:00*, 13:00*

Snježno kraljevstvo 2 - sink • Matineja • Frozen II •
• animirani • Redatelj: Chris Buck • Glasovi: Sementa Rajhard, Kristina Krepela
2D 11:30*
* = samo sub ned, ** = osim sri