Nogomet

29.09.2020 20:50    Nogomet   Guardiola potrošio 440 milijuna eura na braniče Guardiola će obranu pokušati posložiti s Portugalcem Rubenom Diasom (23) koji je stigao iz Benfice postavši 12. branič kojeg je doveo otkako je preuzeo City.
29.09.2020 20:46    Nogomet   Thiago Alcantara pozitivan na koronavirus Španjolski veznjak je pokazao manje simptome, ali je dobrog zdravlja, poručili su iz kluba.
29.09.2020 16:53    Nogomet   ​Asim Zec više nije u planovima Mladena Žižovića Asim Zec više nije u planovima Mladena Žižovića, saznaje Pogled.ba. Krilni igrač koji je tijekom prošle sezone došao iz sarajevskog Željezničara više neće nositi dres s lentom a uskoro će raskid suradnje biti i službeno obznanjen.
29.09.2020 08:36    Nogomet   Povijesni transfer, izraelski reprezentativac u arapskom klubu Potez je došao manje od dva tjedna od normalizacije odnosa između Ujedinjenih Arapskih Emirata i Izraela.
29.09.2020 08:10    Nogomet   Liverpoolov tragičar Lige prvaka 2018. vraća se u domovinu Njemački vratar Loris Karius (27), glavni krivac za poraz Liverpoola u finalu Lige prvaka od Real Madrida 2018. godine
28.09.2020 11:53    Nogomet   ZA NJIH NEMA KRIZE: Ruben Dias u Manchester Cityju, Benfici Otamendi i 53 milijuna eura I Benfice su objavili kako je prodaja Rubena Diasa bila neminovna kako bi se izbalansirale klupske financije nakon ispadanja u trećem pretkolu Lige prvaka
28.09.2020 11:12    Nogomet   Izbornik BiH-a pozvao nogometaše Dinama, Hajduka, Rijeke.. Uz četiri nova igrača na popisu su trojica nogometaša iz Hrvatske nogometne lige (HNL): Amer Gojak (Dinamo), Darko Todorović (Hajduk) i Stjepan Lončar (Rijeka).
28.09.2020 07:56    Nogomet   Derbi Rome i Juventusa bez pobjednika Oba gola za rimski sastav zabio je Francuz Jordan Veretout (31-11m, 45), dok je dvostruki strijelac za goste iz Torina bio Portugalac Cristiano Ronaldo (44-11m, 69).
28.09.2020 07:53    Nogomet   Barcelona ima novog Messia: 17-godišnji Fati uništio Villarreal Odluka o pobjedniku pala je u prvom poluvremenu, kad je Barcelona postigla sva četiri pogotka
27.09.2020 20:08    Nogomet   Hercegovački derbi Prve lige Federacije završio bez pobjednika U Gabeli su susret osmog kola Prve lige Federacije BiH odigrali, do ovog kola, posljednji GOŠK i prvoplasirano Posušje.
27.09.2020 18:12    Nogomet   Kovačev Monaco jedva upisao tri boda; zadnjih 20. minuta igre ostao bez dva igrača U susretu petog kola francuskog nogometnog prvenstva Monaco, kojeg vodi bivši izbornik hrvatske reprezentacije Niko Kovač, je pobijedio Strasbourg 3:2 premda je više od 20 minuta igrao s dva igrača manje.
27.09.2020 12:59    Nogomet   Marca hvali Modrića: Podignuo je Real i očitao lekciju Luka Modrić, koji je u igru ušao u drugom poluvremenu, bio je ključni igrač u Realovoj prvoj ovosezonskoj pobjedi, piše Marca.